Професійний акаунт
17
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
20167
Останній візит на сайт
вчора

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • Емеральд Естейт Груп
    95 000 $
    1 039 $/м²

    Коноплянська вул., 22

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Navigator 2
    багатофункціональне приміщення
    91 м²
    1 тиж. тому
    Продаж комерційного приміщення в Києві • ЖК «Навігатор-2» вул. Коноплянська 22 • 95 000$ • Площа 91.42 м² • 1 поверх, 1 секція, 2 входи Приміщення під будь-який формат бізнесу або орендну інвестицію. Характеристики будівлі: • Залізобетонні зовнішні та внутрішні стіни (160 мм) з утепленням • Перегородки — залізобетон • Металопластикові вікна, металеві двері • Висота стелі — 2.8 м Комунікації та інженерія: • Водяна двотрубна система опалення з радіаторами • Центральні стояки каналізації + розводка холодної води • Підведені електролінії до ВРП • Загальні лічильники тепла та води Благоустрій: • Асфальтовані дороги й тротуари • Зовнішнє освітлення • Облаштовані входи та відмостки Формат «...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.